SPA & FITNESS

500 metre karelik Spa alanımız da, Türk hamamı, dinlenme (ılıklık) kısmı, 6 adet masaj salonu, bir tanesi V.I.P servisi verecek şekilde jakuzi ile dizayn edilmiş olup ayrıca cilt bakım ünitesi, sauna ve buhar hamamı, kar çeşmesi bölümlerinden oluşmaktadır. Günün yorgunluğunu atıp kendinizi enerji dolu hissedebileceğiniz, siz değerli misafirlerimiz için özel ve farklı olarak tasarlanmış olan, uzak doğu esintilerini hissedebileceğiniz SPA merkezimizde uzman arkadaşlarımızın eşliğinde tatilinize farklı bir keyif katabilirsiniz.

FİTNESS

Sağlıklı olmak ve düzgün bir vücut yapısına sahip olmanın tek anlamı olan FITNESS, içerisinde bulunan modern ve çok amaçlı aletlerimizle enerjinizi daha üst seviyelere taşıyacak. Ayrıca uzman hocalarımız eşliğinde özel programlar oluşturarak, vücudunuzu formda tutma imkânı sağlayabilirsiniz.

MASAJLAR

"Masaj" kelimesinin kökeni Fransızca "massage" da yatmaktadır. Anlamı, ovmak, ovarak gerilimi çözmek, gidermektir ve bu sanatın tarihçesi yüzyıllarca öncesine dayanmaktadır. Antik Çağ’da dahi masajın birçok faydası bilinmekte idi. Masaj geleneğinin tüm dünyada mevcut olması ile birlikte, bölge ve ülkelere göre özel gelişen birçok masaj çeşidi bulunmaktadır. Ülke geleneklerine sadık olarak bu çeşitlerin farklı alanlara ve farklı sıkıntılara fayda sağlamaları beklenmektedir. Merkezimizde uzman terapistlerin yönlendirmeleri ile size uygun masaj terapileriyle yenilenmek ve kendinizi daha iyi hissetmek mümkün olacaktır.

HAMAM

Türk hamamı Osmanlıdan günümüze kadar gelen 1000 yıllık ihtişamını mermerlerinde kese ve masaj yaptırarak hissedebileceğiniz detaksikasyon etkisi büyük bir Türk geleneğidir. SPA bakımlarına başlamadan önce vücudun SPA uygulamalarından en mükemmel şekilde faydalanması için ideal ortamı hazırlar ve güneş alerjisi riskini azaltır.

SAUNA

Günün yorgunluğunu atacağınız saunamız, siz değerli misafirlerimiz için özel ve farklı olarak dizayn edilmiş olup, uzak doğu esintilerini hissedeceğiniz bir ortam sunmaktadır.

KİŞİSEL BAKIM

Kendinizi yeni birisi olarak hissetmek ve gerçekten daha güzel bir bakım deneyimine sahip olmak için cildinizin ihtiyacına uygun bakımlarla hizmetinizdeyiz. Yüz bakımlarında nemlendirme, anti - aging, sıkılaştırma, oksijen kazandırma gibi bakımların yanı sıra vücut bakımlarında incelme, sıkılaştırma ve rahatlama bakımları ile kendinizi şımartın.

KAPALI HAVUZ

Günün yorgunluğunu siz değerli misafirlerimiz için özel ve farklı olarak dizayn edilmiş,uzak doğu esintilerini hissedeceğiniz SPA merkezimizde uzman arkadaşlarımızın eşliğinde atabilirsiniz.