AKTİVİTELER

Profesyonel grubumuzun hazırladığı Animasyon programlarımız sabah erken saatlerde su aerobiği ile başlayarak gün boyu çeşitli su ve kara oyunları ile devam etmektedir. Çok amaçlı tenis sahamızda, basketbol ve mini futbol oynamak mümkündür. Sahil ve iskele bölümünde su sporlarıyla eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Plaj voleybolu ile turnuvalar düzenleyerek günün heyecanını daha da artırabilirsiniz.

Diğer Aktivitelerimiz; Masa Tenisi – Dart – Bilardo

ÇOCUK KULÜBÜ

Bizler için çok önemli olan, siz değerli misafirlerimizin çocukları için sahil tarafında farklı yaşlar için tasarlanmış Çocuk Kulübümüzde eğitimli ve tecrübeli sorumlular eşliğinde tatilinizi bir kat daha keyifli hale dönüştürmeyi arzu ediyoruz.

AMFİ TİYATRO

Raymar'ın profosyonel eğlence kadrosu sizi her akşam farklı dünyalara sürükleyecek. Çok eğlenceli ve görsel şenlik niteliğindeki prodüksiyonlarda buluşmak üzere.

HAVUZ

Tesisimizde bulunan iki açık havuz bir kapalı havuz ve çocuklarımız için de iki açık bir kapalı havuzumuz ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Açık havuzlarımızdan bir tanesi sakin ve dinlenmeyi ön planda tutan misafirlerimize hitap etmekte, diğeri gündüz aktivitelerinin yapıldığı ve kaydıraklarımızın bulunduğu bölümden oluşmaktadır. Bu bölümde animasyon ekibimiz farklı eğlence ve yarışmalar ile tatilinize farklı keyif katacaktır.

DİSKO

Akşam eğlencelerinin devamını Disco da profesyonel Dj. Arkadaşlarımızla ve eğlence ekibimizle beraber sürdürebilir, ayrıca gece boyunca içkilerinizi rahat ve konforlu bir ortamda içerek devam edebilirsiniz.